Sejm
Jest 16 okręgów (województw). Zgłoszenie kosztuje 15.000 zł od osoby.
Wzór:
Partia:
Kandydaci do sejmu:
-Województwo dolnośląskie
-Województwo kujawsko-pomorskie
-Województwo lubelskie
-Województwo lubuskie
-Województwo łódzkie
-Województwo małopolskie
-Województwo mazowieckie
-Województwo opolskie
-Województwo podkarpackie
-Województwo podlaskie
-Województwo pomorskie
-Województwo śląskie
-Województwo świętokrzyskie
-Województwo warmińsko-mazurskie
-Województwo wielkopolskie
-Województwo zachodniopomorskie
Kandydaci do senatu:
-Województwo dolnośląskie
-Województwo kujawsko-pomorskie
-Województwo lubelskie
-Województwo lubuskie
-Województwo łódzkie
-Województwo małopolskie
-Województwo mazowieckie
-Województwo opolskie
-Województwo podkarpackie
-Województwo podlaskie
-Województwo pomorskie
-Województwo śląskie
-Województwo świętokrzyskie
-Województwo warmińsko-mazurskie
-Województwo wielkopolskie
-Województwo zachodniopomorskie
UWAGA! Jeden kandydat = jedno miejsce na liście
Offline
LPR
Kandydaci do sejmu:
-Województwo dolnośląskie
Filip Adwent
Przemysław Andrejuk
Elżbieta Barys
Witold Bałażak
Ryszard Bender
Adam Biela
Bogumiła Boba
Włodzimierz Bojarski
Krzysztof Bosak
Wojciech Bosak
-Województwo kujawsko-pomorskie
Rafał Broda
Jacek Bujak
Józef Błaszczeć
Sylwester Chruszcz
Jerzy Chróścikowski
Marek Chwalewski
Edward Ciągło
Jerzy Czerwiński
Marian Daszyk
Janusz Dobrosz
-Województwo lubelskie
Marian Dojka
Henryk Dyrda
Bogusław Dębski
Maciej Eckardt
Jan Engelgard
Piotr Farfał
Andrzej Fedorowicz
Bolesław Fleszar
Józef Frączek
Maciej Giertych
-Województwo lubuskie
Roman Giertych
Henryk Goryszewski
Krystyna Grabicka
Dariusz Grabowski
Mariusz Grabowski
Stanisław Gudzowski
Grzegorz Górniak
Krzysztof Głuchowski
Witold Hatka
Lech Haydukiewicz
-Województwo łódzkie
Jan Maria Jackowski
Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz
Zdzisław Jankowski
Gabriel Janowski
Jan Jarota
Józef Jungiewicz
Marek Kaczyński
Ewa Kantor
Kazimierz Kapera
Marek Kawa
-Województwo małopolskie
Andrzej Kaźmierczak
Zbigniew Klajnert
Bohdan Kopczyński
Marek Kotlinowski
Bogusław Kowalski
Stanisław Kowolik
Janusz Kołodziej
Zofia Krasicka-Domka
Waldemar Kraska
Urszula Krupa
-Województwo mazowieckie
Piotr Krutul
Janusz Kubiak
Jacek Kurski
Ryszard Kędra
Tadeusz Kędziak
Józef Laskowski
Henryk Lewczuk
Leszek Lewoc
Robert Luśnia
Antoni Macierewicz
Senat:
-Województwo opolskie
Arnold Masin
Gabriela Masłowska
Ryszard Matusiak
Mieczysław Maziarz
Andrzej Mańka
Ireneusz Michalak
Stanisław Michalkiewicz
Jacek Mrozek
Halina Murias
Leszek Murzyn
-Województwo podkarpackie
Barbara Niemiec
Halina Nowina Konopka
Mirosław Orzechowski
Edward Ośko
Stanisław Papież
Radosław Parda
Daniel Pawłowiec
Szymon Pawłowski
Wiesław Perzanowski
Mirosław Piotrowski
-Województwo podlaskie
Lech Pruchno-Wróblewski
Bogdan Pęk
Kazimierz Pękała
Władysław Raiter
Elżbieta Ratajczak
Anna Raźny
Bogusław Rogalski
Waldemar Roszkiewicz
Mieczysław Ryba
Andrzej Rychlik
-Województwo pomorskie
Zenon Rzeźniczak
Henryk Sapalski
Józef Skowyra
Zofia Skrzypek-Mrowiec
Bogusław Sobczak
Anna Sobecka
Antoni Sosnowski
Ewa Sowińska
Piotr Stanke
Antoni Stryjewski
-Województwo śląskie
Robert Strąk
Henryk Suchora
Jan Szafraniec
Stefan Szańkowski
Jacek Szczot
Janusz Szewczak
Bogusław Szpytma
Józef Sztorc
Gertruda Szumska
Halina Szustak
-Województwo świętokrzyskie
Bernard Szweda
Stanisław Szyszkowski
Ewa Tomaszewska
Witold Tomczak
Zenon Tyma
Zbigniew Wawak
Rafał Wiechecki
Wojciech Wierzejski
Bernard Wojciechowski
Zygmunt Wrzodak
-Województwo warmińsko-mazurskie
Hanna Wujkowska
Tomasz Feliks Wójcik
Stanisław Zadora
Ludwik Zalewski
Andrzej Zapałowski
Kazimierz Ziobro
Zenon Złakowski
Stanisław Łach
Jan Łopuszański
-Województwo wielkopolskie
Piotr Ślusarczyk
-Województwo zachodniopomorskie
Jacek Żalek
Offline
NP
Kandydaci do sejmu:
-Województwo dolnośląskie
-Województwo kujawsko-pomorskie
-Województwo lubelskie
-Województwo lubuskie
-Województwo łódzkie
-Województwo małopolskie
-Województwo mazowieckie
-Województwo opolskie
-Województwo podkarpackie
-Województwo podlaskie
-Województwo pomorskie
Andrzej Bakun
Stanisław Bieda
Tomasz Bizoń
Jacek Boroń
Michał Biegała
Tomasz Dalecki
Zbigniew Jarząbek
Adrian Andrzej Jaworski
Piotr Kaliński
Jerzy Liber
Janusz Korwin-Mikke
Stefan Kramarski
Michał Marusik
Robert Maurer
-Województwo śląskie
-Województwo świętokrzyskie
-Województwo warmińsko-mazurskie
-Województwo wielkopolskie
Marcin Obroniecki
Andrzej Paciej
Krzysztof Pawlak
Maciej Sierant
Jarosław Szatan
Tomasz Skóra
Jacek Urbaniak
Janusz Żurek
Stanisław Żółtek
-Województwo zachodniopomorskie
Offline
PJN
Mazowieckie:
Adam Bielan
Sylwester Chruszcz
Tomasz Dudziński
Lena Dąbkowska-Cichocka
Adam Gawęda
Kazimierz Hajda
Elżbieta Jakubiak
Marek Kaczyński
Michał Kamiński
Lucjan Karasiewicz
Wiesław Kilian
Wacław Klukowski
Paweł Kowal
Jan Filip Libicki
Arnold Masin
Śląsk:
Marek Migalski
Wojciech Mojzesowicz
Zbysław Owczarski
Jan Ołdakowski
Grzegorz Piechowiak
Tomasz Pietrzykowski
Jacek Pilch
Paweł Poncyljusz
Jan Religa
Marek Samborski
Andrzej Sośnierz
Jacek Swakoń
Mieczysław Szczygieł
Krzysztof Szyga
Jacek Tomczak
Wielkopolska:
Mieczysław Walkiewicz
Andrzej Walkowiak
Roman Wierzbicki
Zbigniew Wojciechowski
Karol Łużniak
Offline
PiS
Dolnyśląsk:
1. Adam Abramowicz
2. Andrzej Adamczyk
3. Waldemar Andzel
4. Dorota Arciszewska-Mielewczyk
5. Jan Krzysztof Ardanowski
6. Iwona Arent
7. Marek Ast
8. Zbigniew Babalski
9. Piotr Babinetz
10. Dariusz Barski
11. Halina Barbara Bartuś
12. Dariusz Bąk
13. Włodzimierz Bernacki
14. Andrzej Bętkowski
15. Mariusz Błaszczak
Kujawy-Pomorze
16. Jacek Bogucki
17. Joachim Brudziński
18. Barbara Bubula
19. Zbigniew Chmielowiec
20. Witold Czarnecki
21. Arkadiusz Czartoryski
22. Edward Czesak
23. Andrzej Dera
24. Leszek Dobrzyński
25. Zbigniew Dolata
26. Ludwik Dorn
27. Andrzej Duda
28. Jan Dziedziczak
29. Tadeusz Dziuba
30. Jacek Falfus
Lubelskie:
31. Anna Fotyga
32. Zbigniew Girzyński
33. Szymon Giżyński
34. Mieczysław Golba
35. Kazimierz Gołojuch
36. Małgorzata Gosiewska
37. Artur Górski
38. Tomasz Górski
39. Czesław Hoc
40. Adam Hofman
41. Józefa Hrynkiewicz
42. Michał Jach
43. Dawid Jackiewicz
44. Patryk Jaki
45. Wiesław Janczyk
Lubuskie:
46. Wojciech Jasiński
47. Andrzej Jaworski
48. Mariusz Jędrysek
49. Krzysztof Jurgiel
50. Tomasz Kaczmarek
51. Jarosław Kaczyński
52. Mariusz Kamiński
53. Mariusz Kamiński
54. Beata Kempa
55. Izabela Kloc
56. Sławomir Kłosowski
57. Lech Kołakowski
58. Robert Kołakowski
59. Henryk Kowalczyk
60. Bartosz Kownacki
Łódzkie
61. Maks Kraczkowski
62. Leonard Krasulski
63. Elżbieta Kruk
64. Marek Kuchciński
65. Zbigniew Kuźmiuk
66. Adam Kwiatkowski
67. Tomasz Latos
68. Krzysztof Lipiec
69. Adam Lipiński
70. Marek Jerzy Łatas
Małopolskie
71. Maciej Łopiński
72. Marzena Machałek
73. Antoni Macierewicz
74. Ewa Malik
75. Maciej Małecki
76. Gabriela Masłowska
77. Marcin Mastalerek
78. Jerzy Materna
79. Grzegorz Matusiak
Mazowieckie:
80. Marek Matuszewski
81. Beata Mazurek
82. Krzysztof Michałkiewicz
83. Kazimierz Moskal
84. Arkadiusz Mularczyk
Opolkie:
85. Piotr Naimski
86. Maria Nowak
87. Marek Opioła
88. Jacek Osuch
89. Stanisław Ożóg
90. Anna Paluch
91. Krystyna Pawłowicz
92. Bolesław Piecha
93. Stanisław Pięta
94. Dariusz Piontkowski
95. Stanisław Piotrowicz
96. Jerzy Polaczek
97. Marek Polak
98. Piotr Polak
Pokarpackie:
99. Krzysztof Popiołek
100. Piotr Pyzik
101. Elżbieta Rafalska
102. Jerzy Rębek
103. Adam Rogacki
104. Józef Rojek
105. Andrzej Romanek
106. Jarosław Rusiecki
107. Bogdan Rzońca
108. Małgorzata Sadurska
109. Jacek Sasin
110. Grzegorz Schreiber
111. Dariusz Seliga
112. Jarosław Sellin
113. Edward Siarka
114. Anna Sobecka
Podlaskie:
115. Lech Sprawka
116. Stefan Strzałkowski
117. Marek Suski
119. Paweł Szałamacha
119. Wojciech Szarama
120. Krzysztof Szczerski
121. Jolanta Szczypińska
122. Piotr Szeliga
123. Andrzej Szlachta
124. Jerzy Szmit
125. Stanisław Szwed
126. Beata Szydło
127. Jan Szyszko
Pomorskie:
128. Jerzy Śniadek
129. Jacek Świat
130. Bogdan Święcz-kowski
131. Krzysztof Tchórzewski
132. Robert Telus
133. Ryszard Terlecki
134. Grzegorz Tobiszowski
135. Jan Tomaszewski
136. Kazimierz Michał Ujazdowski
śląskie:
137. Jan Warzecha
138. Witold Waszczy-kowski
139. Przemysław Wipler
140. Jadwiga Wiśniewska
141. Elżbieta Witek
142. Marcin Witko
143. Michał Wojtkiewicz
144. Grzegorz Woźniak
świętokrzyskie:
145. Tadeusz Woźniak
146. Marzena Wróbel
147. Sławomir Zawiślak
warmińsko-mazurskie:
148. Anna Zalewska
149. Łukasz Zbonikowski
150. Jarosław Zieliński
151. Jan Ziobro
wielkopolskie:
152. Kazimierz Ziobro
153. Kosma Złotowski
154. Maria Zuba
155. Wojciech Zubowski
zachodniopomorskie:
156. Jarosław Żaczek
157. Jerzy Żyżyński
Offline
PO
dolnysląsk:
Bartosz Arłukowicz
Andrzej Czuma
Jolanta Chełmińska
Małgorzata Chomycz
Mirosław Drzewiecki
Piotr Florek
Cezary Grabarczyk
kujawsko pomorskie
Aleksader Grad
Paweł Graś
Rafał Grupiński
Jarosław Gowin
Helena Hatka
Bogdan Klich
Joanna Kluzik-Rostkowska
Bronisław Komorowski
lubuskie:
Ewa Kopacz
Jacek Kozłowski
Stanisław Kracik
Barbara Kurdycka
Krzysztof Kwiakowski
Jan Maścianica
lubelskie:
Sławomir Nowak
Zbigniew Ostrowski
Michał Owczarczak
Julia Pitera
Łódzkie:
Bożentyna Pałka-Koruba
Elżbieta Radziszewska
Jacek Rostowski
małopolskie:
Grzegorz Schetyna
Radosław Sikorski
Tomasz Siemoniak
Aleksander Marek Skorupa
Henryka Strojnowska
wielkopolskie:
Piotr Spyra
Donald Tusk
Ryszard Wilczyński
Roman Zaborowski
Bogdan Zdrojewski
Marcin Zydorowicz
zachodniepomorze:
Zygmunt Łukaszczyk
Maciej Żywno
Offline
PSl Sejm:
mazowieckie:
Stanisław Dąbrowa
Wojciech Dzierzgowski
Jolanta Fedak
Eugeniusz Grzeszczak
Andrzej Harężlak
Antoni Jastrzembski
lubuskie:
Ilona Antoniszyn-Klik
Ryszard Mićko
Ewa Mes
Beata Oczkowicz
Krystyna Ozga
Przemysław Pacia
lubelskie
Waldemar Pawlak
Dariusz Piątek
Marian Podziewski
Andrzej Reguła
Marek Sawicki
Jan Świrepo
Genowefa Tokarska
Stanisław Żelichowski
Offline
RP
Sejm:
dolnyśląsk:
Maciej Banaszak
Piotr Bauć
Robert Biedroń
Bartłomiej Bodio
Elżbieta Borecka-Brzózka
Artur Bramora
wiekopolska:
Jan Cedzyński
Piotr Chmielowski
Dariusz Dziadzio
Artur Dębski
Wincenty Elsner
Robert Gnysiński
Anna Grodzka
małopolska:
Michał Kabaciński
Marcin Kaczmarek
Henryk Kmiecik
Roman Kotliński
lubelskie:
Sławomir Kopyciński
Krzysztof Kłosowski
Robert Leszczyński
śląsk:
Tomasz Makowski
Maciej Mroczek
Bogumiła Muller
Wanda Nowicka
Janusz Palikot
opolskie:
Wojciech Penkalski
Andrzej Piątak
Marek Poznański
Małgorzata Prokop-Paczkowskaj
podkarpackie:
Andrzej Rozenek
Adam Rybakowicz
Armand Ryfiński
Tomasz Szypuła
pomorskie:
Piotr Tymochowicz
podlaskie:
Maciej Wydrzyński
Offline
samoobrona:
1.Mirosław Adamczak
Bolesław Andrzejewski
Emil Antoniszyn
Zbigniew Antoszewski
Andrzej Anulewicz
Mieczysław Aszkiełowicz
Andrzej Aumiller
Artur Balazs
Józef Bańka
Małgorzata Bednarczyk
Tadeusz Bednarczyk
Jan Bednarek
Jacek Bednarski
Renata Beger
Jan Bestry
2.Wiesław Blaschke
Włodzimierz Bogusławski
Ryszard Bonda
Waldemar Borczyk
Leszek Borkowski
Bolesław Borysiuk
Tomasz Borysiuk
Janusz Bryczkowski
Alfred Budner
Margareta Budner
Józef Cepil
Andrzej Chmielewski
Marek Chwalewski
Hubert Costa
Marian Curyło
3. Marek Czarnecki
Włodzimierz Czechowski
Stanisław Dulias
Henryk Dzido
Zbigniew Dziewulski
Tadeusz Dębicki
Stanisław Estreich
Michał Figlus
Krzysztof Filipek
Sebastian Filipek-Kaźmierczak
Aneta Florczyk
Franciszek Franczak
Henryk Gaworski
Bogdan Golik
Zofia Grabczan
4.
Marek Grabowski
Zbigniew Graczyk
Andrzej Grzesik
Alina Gut
Tadeusz Gąsienica-Łuszczek
Józef Głowa
Stanisław Głębocki
Danuta Hojarska
Andrzej Ilczuk
Sławomir Izdebski
Maciej Jabłoński
Krzysztof Jackowski
Waldemar Jakubaszek
Mirosław Jakubowski
Halina Janaszek-Ivaničková
5.
Elżbieta Janiszewska-Kuropatwa
Zdzisław Jankowski
Ryszard Jastrzębski
Antoni Jaszczak
Tadeusz Jauer
Anna Kalata
Jan Kamiński
Andrzej Kawecki
Andrzej Kaźmierczak
Edward Kiedos
Wacław Klukowski
Krzysztof Kotowicz
Edward Kowalczyk
Sławomir Kowalewski
Bożena Kozłowska
6.
Piotr Kozłowski
Lesław Koćwin
Grzegorz Kołacz
Zbigniew Kośla
Mirosław Krajewski
Czesław Krakowski
Aneta Krawczyk
Juliusz Kruszankin
Bożena Krzywobłocka
Rafał Kubacki
Wiesław Kuc
Paweł Kurczewski
Czesław Kuriata
Lech Kuropatwiński
Edward Kurowski
7.
Stanisław Kurpiewski
Dorota Kwaśniewska
Marian Kwiatkowski
Wojciech Kwiatkowski
Józef Laskowski
Sandra Lewandowska
Andrzej Lewiński
Alicja Lis
Bogdan Lisiecki
Bernard Marszałek
Jan Masiel
Tadeusz Mazanek
Władysław Medwid
Aldona Michalak
Joanna Michalska
8.
Jerzy Michalski
Witold Stanisław Michałowski
Mirosław Mielniczuk
Henryk Mika
Anna Milewska
Piotr Misztal
Stanisław Misztal
Wojciech Mojzesowicz
Halina Molka
Rajmund Moric
Jerzy Müller
Henryk Młynarczyk
Tadeusz Nawrocki
Ryszard Nowak
Zbigniew Nowak
9.
Waldemar Nowakowski
Kazimierz Obsadny
Małgorzata Olejnik
Halina Olewińska
Ryszard Olszewski
Henryk Ostrowski
Paweł Janusz Osuch
Adam Ołdakowski
Marzena Paduch
Stanisław Pasyk
Krzysztof Pater
Józef Pawelec
Józef Pawlak
Józef Pilarz
10.
Mateusz Piskorski
Bogusław Polak
Romuald Poliński
Bohdan Poręba
Zenon Poznański
Wacław Przybyło
Bernard Ptak
Jerzy Pękała
Renata Rochnowska
Wojciech Romaniuk
Andrzej Ruciński
Tomasz Rudomino
Krzysztof Rusiecki
Krzysztof Rutkowski
Leopold Rutowicz
11.
Andrzej Rychlik
Zenon Rzeźniczak
Konrad Rękas
Bogdan Sadowski
Aleksander Sarkisow
Bogdan Sedler
Krzysztof Ryszard Sikora
Stanisław Skalski
Mirosław Skonieczny
Józef Skutecki
Grzegorz Skwierczyński
Piotr Smolana
Janusz Soboń
Bogdan Socha
Waldemar Starosta
12.
Józef Stasiewski
Józef Stępkowski
Leszek Sułek
Leszek Kazimierz Sułek
Janusz Szewczak
Tadeusz Szukała
Lech Szymańczyk
Zygmunt Szymański
Adam Maria Szymski
Jan Tetter
Józef Tomala
Grzegorz Tuderek
Zenon Tyma
Grażyna Tyszko
Tadeusz Urban
13.
Sławomir Urbaniak
Bogusław Warchulski
Regina Wasilewska-Kita
Edward Wejner
Marian Widz
Jarosław Wierczuk
Ryszard Wijas
Zbigniew Witaszek
Zenon Wiśniewski
Maria Wiśniowiecka
Elżbieta Wiśniowska
Genowefa Wiśniowska
Marek Wojtera
14.
Zbigniew Wojtera
Tadeusz Wojtkowiak
Lech Woszczerowicz
Janusz Wójcik
Kazimierz Wójcik
Władysław Wójcik
Marek Zagórski
Krzysztof Zaręba
Jerzy Zawisza
Maria Zbyrowska
Jacek Zdrojewski
Lech Zielonka
Zbigniew Łuczak
Wanda Łyżwińska
Stanisław Łyżwiński
15.
Jan Łączny
Ewa Śnieżanka
Henryk Średnicki
Władysław Żabiński
Róża Żarska
16.
Józef Żymańczyk
Jerzy Żyszkiewicz
Józef Żywiec
UWAGA! Pierwsze 2 miejsca na każdej liście to sejm reszta senat!!!
Offline
sejm:
śląsk:
Waldemar Achramowicz
Jerzy Adamik
Jerzy Adamski
Władysław Adamski
Romuald Ajchler
Leszek Aleksandrzak
Aleksander Andryszak
Bogusław Andrzejczak
Jan Antochowski
Jacek Antonowicz
Zbigniew Antoszewski
Andrzej Anulewicz
Stanisław Apoznański
Bartosz Arłukowicz
Mieczysław Aszkiełowicz
Tadeusz Badach
Bronisława Bajor
Marek Balicki
Zbigniew Balik
Jolanta Banach
Magdalena Banaś
mazowsze:
Anna Bańkowska
Andrzej Baraniecki
Liliana Barańska
Andrzej Barcikowski
Janusz Bargieł
Tadeusz Bartos
Marek Bartosik
Ryszard Bartosz
Renata Basta
Krzysztof Baszczyński
Marek Belka
Norbert Berliński
Maria Berny
opolskie:
Leszek Tadeusz Biały
Robert Biedroń
Janusz Bielawski
January Bień
Tadeusz Biliński
Barbara Blida
dolnyśląsk:
Franciszek Bobrowski
Irmindo Bocheń
Andrzej Bocheński
Józef Bogusz
Elżbieta Bolek
Zbigniew Bomba
Marek Boral
Bogumił Andrzej Borowski
Marek Borowski
Tomasz Borysiuk
Henryk Bosak
Andrzej Brachmański
Sławomir Broniarz
Krzysztof Brzeziński
Edward Brzostowski
Jan Budkiewicz
lubelskie:
Bogdan Bujak
Andrzej Burski
Władysław Bułka
Jan Byra
Bogdan Błaszczyk
Józef Błaszczyk
Jadwiga Błoch
Anita Błochowiak
Jerzy Błochowiak
Włodzimierz Całka
Andrzej Celiński
Krystyna Cencek
Stefan Ceranka
Jan Chaładaj
Edward Chiliński
Wiesław Chmielarski
Ryszard Chodynicki
Jan Chojnacki
Czesława Christowa
Kazimierz Chrzanowski
Marek Ciastoch
lubuskie:
Danuta Ciborowska
Stanisław Ciecierski
Grażyna Ciemniak
Wiesław Ciesielski
Bronisław Cieślak
Jerzy Cieślak
Włodzimierz Cimoszewicz
Stanisław Ciosek
Barbara Ciruk
Zygmunt Cybulski
Sławomir Cytrycki
Gerard Czaja
Stanisław Czajczyński
podkarpackie:
Ryszard Czarny
Michał Czarski
Włodzimierz Czarzasty
Jacek Czayka
Maria Czenczek
Jerzy Czepułkowski
Jacek Czerniak
Mieczysław Czerniawski
Leszek Czerwiński
Krzysztof Czeszejko-Sochacki
Aleksander Czuż
Eugeniusz Czykwin
Dorota Dancewicz
Jolanta Danielak
Bronisław Dankowski
Jan Darnowski
pomorze:
Jakub Derech-Krzycki
Bogdan Derwich
Witold Deręgowski
Teresa Dobosz
Krystyna Doktorowicz
Stanisław Dolata
Wojciech Domaradzki
łódzkie
Wawrzyniec Dominiak
Kazimierz Drożdż
Bernard Drzęźla
Anna Dudkiewicz
Marek Dul
Marek Dyduch
Kazimierz Działocha
Józef Dziemdziela
Stanisław Dzienisiewicz
Jerzy Dziewulski
Zuzanna Dąbrowska
Cezary Dąbrowski
Waldemar Dąbrowski
Wojciech Długoborski
Henryk Długosz
Henryk Dżaman
Marian Eckert
Bodo Engling
Józef Faliński
Zbigniew Faliński
Genowefa Ferenc
Tadeusz Ferenc
Anna Filek
Witold Firak
Agata Fisz
Sebastian Florek
Ewa Freyberg
Wiesław Fąfara
Herbert Gabryś
Piotr Gadzinowski
Maria Gajecka-Bożek
Józef Gajewicz
Józef Gajewski
Tomasz Garbowski
Dorota Gardias
Mieczysław Gaweł
Andrzej Gawłowski
Lidia Geringer de Oedenberg
Ryszard Gibuła
Witold Gintowt-Dziewałtowski
Lubomir Gliniecki
Jan Goczoł
Bogdan Golik
wielkopolskie:
Andrzej Golimont
Jerzy Golis
Zbigniew Gorzelańczyk
Kazimiera Goławska
Jerzy Gołubowicz
Zbigniew Gołąbek
Henryk Gołębiewski
Wojciech Grabałowski
Józef Grabek
Danuta Grabowska
Genowefa Grabowska
Marek Grabowski
Witold Graboś
Zbigniew Graczyk
Adam Graczyński
Cezary Marek Graj
Aleksandra Gramała
Janusz Gramza
Leon Grela
Genowefa Gren
Roman Greń
Joanna Grobel-Proszowska
Ryszard Grodzicki
Zbigniew Grugel
Grzegorz Gruszka
Zofia Grzebisz-Nowicka
Krzysztof Grzebyk
Joanna Grzela
Piotr Grzymowicz
Anna Górna-Kubacka
Kazimierz Górski
małopolskie
Witold Gładkowski
Henryk Hajduk
Adam Halber
Witold Harasim
Jan Hartman
Jerzy Hausner
Ryszard Hayn
Krystyna Herman
Mirosław Hermaszewski
Bolesław Herudziński
Wojciech Hetkowski
Jerzy Hopfer
Edward Horoszkiewicz
Barbara Hyla-Makowska
Konrad Imielski
Kazimierz Iwaniec
Tadeusz Iwiński
Mieczysław Jacków
Andrzej Jaeschke
Andrzej Jagiełło
Krzysztof Jagiełło
Adam Jamróz
Stanisław Janas
Henryk Janasek
Ewa Janik
Ewa Maria Janik
Krzysztof Janik
Paweł Jankiewicz
Elżbieta Jankowska
Jerzy Jankowski
Zdzisława Janowska
Zbigniew Janowski
Stanisław Jarmoliński
Zdzisław Jarmużek
Ryszard Jarzembowski
Lechosław Jarzębski
Roman Jasiakiewicz
Jerzy Jaskiernia
Teresa Jasztal
Mieczysław Jedoń
Sławomir Jeneralski
Dariusz Joński
Ignacy Jurecki
Janusz Jurek
Seweryn Jurgielaniec
Marian Juśko
Jerzy Józefiak
Wiesław Jędrusik
Waldemar Jędryka
Włodzimierz Jędrzejak
podkarpackie
Tadeusz Jędrzejczak
Seweryn Kaczmarek
Wiesław Kaczmarek
Anna Kalata
Tadeusz Kaleniecki
Józef Kaleta
Ryszard Kalisz
Tomasz Kamiński
Zbigniew Kaniewski
Roman Karaś
Jan Karbowski
Sergiusz Karpiński
Jacek Kasprzyk
Paweł Kasprzyk
Arkadiusz Kasznia
Marian Kawa
Zdzisław Kałamaga
Dorota Kempka
Kazimierz Kik
Jan Kisieliński
Bożena Kizińska
Apolonia Klepacz
Witold Klepacz
Jan Knapik
Jan Knoppek
Antoni Kobielusz
Maciej Kobyliński
Jan Kochanowski
Jacek Kocjan
Łukasz Komoniewski
Waldemar Komorowski
Włodzimierz Konarski
Janusz Konieczny
Jerzy Kopaczewski
Stanisław Kopeć
Andrzej Korski
Romuald Kosieniak
Zbigniew Kosmatka
Jerzy Kossakowski
Wiesław Kossakowski
Zbigniew Kostrzewa
Aleksandra Koszada
Bożena Kotkowska
Piotr Wojciech Kotlarz
Roman Kotliński
Stanisław Kowalczyk
Jacek Kowalik
Bronisława Kowalska
Jacek Kowalski
Bożena Kozłowska
Marian Kozłowski
Kazimierz Kościelny
Mieczysław Krajewski
Stefan Krajewski
Janusz Krasoń
Aleksander Krawczuk
Henryk Krupa
Zbigniew Kruszewski
Zbigniew Krutczenko
Bogdan Krysiewicz
Tadeusz Krzakowski
Zbigniew Krzywicki
Janusz Kazimierz Krzyżewski
Grzegorz Kubat
Władysław Kubiak
Janusz Kubicki
Józef Kuczyński
Zenon Kufel
Zbigniew Kulak
Jerzy Kulej
Tomasz Kumek
Wacław Kupper
Grzegorz Kurczuk
Czesław Kuriata
Andrzej Kurowski
Jan Kurp
Stanisław Kurpiewski
Wiesław Kurtiak
Jan Ryszard Kurylczyk
Irena Kurzępa
Wanda Kustrzeba
Zenon Kułaga
Janina Kuś
Dorota Kwaśniewska
świętokrzyskie
Aleksander Kwaśniewski
Sylwester Kwiecień
Mirosława Kątna
Grzegorz Lato
Janusz Lemański
Sandra Lewandowska
Bogdan Lewandowski
Marek Lewandowski
Ewa Lewicka-Łęgowska
Bogusław Liberadzki
Grzegorz Lipowski
Roman Lipski
Bogusław Litwiniec
Janusz Lorenz
Mirosław Lubiński
Norbert Lysek
Zygmunt Machnik
Stefan Macner
Jacek Majchrowski
Wit Majewski
Krzysztof Makowski
Janusz Maksymiuk
Tomasz Malepszy
Janusz Czesław Malinowski
Stanisław Maliszewski
Maciej Manicki
Wiesław Maras
Ryszard Maraszek
Mirosław Marcisz
Marian Marczewski
podlaskie:
Sławomir Marczewski
Adam Markiewicz
Jerzy Markowski
Lucjan Markowski
Krzysztof Martens
Wacław Martyniuk
Czesław Marzec
Joachim Masarczyk
Norbert Mastalerz
Waldemar Matusewicz
Romualda Matusiak
Tadeusz Matusiak
Grzegorz Matuszak
Zbigniew Matuszczak
Harald Matuszewski
Jarosław Matwiejuk
Krzysztof Matyjaszczyk
Tadeusz Matyjek
Jerzy Mazurek
Marek Mazurkiewicz
Czesław Jerzy Małkowski
Władysław Mańkut
Zygmunt Meyer
Aldona Michalak
Jerzy Michalski
Ireneusz Michaś
Mieczysław Mietła
Stefan Mikołajczak
Hanna Mikulska-Bojarska
Henryk Milcarz
Anna Milewska
Leszek Miller
Kazimierz Milner
Marek Minda
Piotr Miszczuk
Leszek Mizieliński
Piotr Mochnaczewski
Jerzy Mokrzycki
Tadeusz Motowidło
Helena Możejko
Stefan Mróz
Alicja Murynowicz
Zbigniew Musiał
Kazimierz Musielak
Tadeusz Myler
Bogusław Mąsior
Jerzy Młynarczyk
Sergiusz Najar
Andrzej Namysło
Grzegorz Napieralski
Aleksander Nauman
Ryszard Nawrat
Jan Nawłoka
Jerzy Naziębło
Tomasz Nałęcz
Stanisław Nicieja
Włodzimierz Nieporęt
Józef Niewiadomski
Lech Nijakowski
Lech Nikolski
Marian Noga
Irena Nowacka
warmińskie
Wojciech Nowaczyk
Kazimierz Nowak
Zenon Nowak
Andrzej Nowakowski
Janusz Nowakowski
Stanisław Nowel
Joanna Nowiak
Wanda Nowicka
Józef Nowicki
Kazimierz Nowicki
Roman Nowicki
Kazimierz Nycz
Małgorzata Okońska-Zaremba
Wiesław Okoński
Wacław Olak
Zygmunt Olbryt
Cezary Olejniczak
Wojciech Olejniczak
Marek Oleksiński
Józef Oleksy
Marek Olewiński
Jerzy Olszak
Ewa Olszewska
Andrzej Olszewski
Wiesław Cezary Olszewski
Jan Orkisz
Andrzej Ornat
Wiktor Osik
Mieczysław Osika
Karol Osowski
Małgorzata Ostrowska
Artur Ostrowski
Jan Osuchowski
Grzegorz Osyra
Andrzej Otręba
Alfred Owoc
Stanisław Padlewski
Urszula Pająk
Krzysztof Panas
Jerzy Panek
Henryk Paniec
Jerzy Passendorfer
Agnieszka Pasternak
Włodzimierz Pasternak
Longin Pastusiak
Stanisław Stefan Paszczyk
Krzysztof Pater
Eugeniusz Patyk
Kazimierz Pawełek
Stanisław Pawlak
Dorota Pawnuk-Sznajder
Regina Pawłowska
Sylwester Pawłowski
Wojciech Pawłowski
Kazimierz Pałasz
Andrzej Pałucki
Kazimierz Pańtak
Janusz Pezda
Jacek Piechota
Mieczysław Piecka
Katarzyna Piekarska
Elżbieta Piela-Mielczarek
Antoni Pieniążek
Jerzy Pieniążek
Wiesław Pietrzak
Kazimierz Pietrzyk
Grażyna Pijanowska
Józef Jerzy Pilarczyk
Stanisław Piosik
Andrzej Piotrowski
Grzegorz Pisalski
Zbyszko Piwoński
Andrzej Piłat
Sergiusz Plewa
Bogdan Podgórski
Zbigniew Podraza
Mirosław Podsiadło
Leszek Pogan
Czesław Pogoda
Ryszard Pojda
Wojciech Pomajda
Olgierd Poniźnik
Jolanta Popiołek
Marian Popis
Maciej Poręba
Franciszek Potulski
Maria Potępa
Zenon Poznański
Stanisława Prządka
Sylwia Pusz
Jerzy Półjanowicz
Ryszard Półtorak
Andrzej Pęczak
Władysław Rak
Mieczysław Rakowski
Zygmunt Ratman
Tadeusz Rewaj
Marian Rodzeń
Paweł Rogiński
Marek Rojszyk
Andrzej Rokicki
Janusz Rolicki
Tomasz Romańczuk
Elżbieta Romero
Dariusz Rosati
Henryk Rot
Ryszard Rotkiewicz
Andrzej Rozenek
Tadeusz Rozpara
Franciszek Rusnarczyk
Stanisław Rusznica
Elżbieta Rutkowska
Tadeusz Ryczaj
Grzegorz Rydlewski
Stanisław Rydzoń
Jan Rymarczyk
Andrzej Ryński
Tadeusz Rzemykowski
Andrzej Różański
Stanisław Różewicki
Wiesława Sadowska
Bogdan Sadowski
Wojciech Saletra
Tadeusz Salwa
kujawy-pomorze
Sylwester Samol
Kazimierz Sas
Andrzej Sassyn
Ireneusz Sekuła
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska
Joanna Senyszyn
Ewa Serocka
Ryszard Setnik
Zbigniew Siemiątkowski
Izabella Sierakowska
Zdzisław Siewierski
Jan Sieńko
Barbara Sikora
Leszek Sikorski
Stanisław Sikorski
Włodzimierz Sitek
Marek Siwiec
Szczepan Skomra
Andrzej Skorulski
Andrzej Skrzyński
Józef Skutecki
Robert Smoleń
Zbigniew Sobotka
Bogdan Socha
Mariola Sokołowska
Wanda Sokołowska
Joanna Sosnowska
Adam Sosnowski
Ewa Spychalska
Andrzej Spychalski
Roman Sroczyński
Edmund Stachowicz
Waldemar Starosta
Stanisław Stec
Czesław Sterkowicz
Kazimierz Sterkowicz
Jan Stopyra
Alicja Stradomska
Elżbieta Streker-Dembińska
Marcin Stryczyński
Cezary Stryjak
Marek Strzaliński
Marian Stępień (polityk)
Władysław Stępień
Włodzimierz Stępień
Jerzy Suchański
Benedykt Suchecki
Jan Syczewski
Andrzej Szarawarski
Stanisław Szatkowski
Andrzej Szczepański
Wiesław Szczepański
Zbigniew Szczypiński
Andrzej Szejna
Władysław Szkop
Jerzy Szmajdziński
Elżbieta Szparaga
Jerzy Szteliga
Marek Sztolcman
Jan Szwarc
Wiesław Szweda
Rajmund Szwonder
Krzysztof Szydłowski
Jolanta Szymanek-Deresz
Lech Szymańczyk
Jan Szymański
Janusz Szymański
Zygmunt Szymański
Renata Szynalska
Maria Szyszkowska
Ryszard Sławiński
Jerzy Słomiński
Andrzej Słomski
Henryk Słonina
Leszek Tabor
Bożesław Tafelski
Halina Talaga
Mieczysław Teodorczyk
Michał Tober
Zdzisław Tokarski
Tadeusz Tomaszewski
Piotr Tomański
Ryszard Tomczyk
Bogusława Towalewska
Marek Trombski
Grzegorz Tuderek
Michał Turkiewicz
Jacek Uczkiewicz
Ryszard Ulicki
Andrzej Umiński
Marek Ungier
Jerzy Urban
Andrzej Urbańczyk
Jerzy Uziębło
Marek Wagner
Anatol Wakuluk
Maria Walczyńska-Rechmal
Danuta Waniek
Stefan Wanot
Regina Wasilewska-Kita
Stanisław Wawrzonkoski
Wojciech Waśniowski
Jerzy Wenderlich
Józef Wiaderny
Jerzy Wiatr
Sławomir Wiatr
Jan Widacki
Marek Widuch
Zbigniew Wieczorek
Andrzej Wieczorkiewicz
Franciszek Wielądek
Marek Wikiński
Józef Wiktor
Zofia Wilczyńska
Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska
Zofia Witkowska
Stanisław Wiśniewski
Zenon Wiśniewski
Marcin Wnuk
Tadeusz Wnuk
Henryk Wojciechowski
Edward Wojtalik
Bogusław Wontor
Marian Woronin
Franciszek Wołodźko
Franciszek Wołowicz
Grzegorz Woźny
Waldemar Wrona
Mieczysław Wyględowski
Stanisław Wziątek
Janusz Wójcik
Krzysztof Wójcik
Włodzimierz Wójcik
Małgorzata Węgrzyn
Piotr Włoch
Adam Włodarczyk
Mieczysław Włodyka
Zbyszek Zaborowski
Jan Zaciura
Andrzej Zając
Ryszard Zając
Tadeusz Zając
Elżbieta Zakrocka
Jerzy Zakrzewski
senat:
po 2 do każdego okręgu
Bogusław Zaleski
Michał Zaleski
Anna Zalewska
Zenon Zaorski
Zbigniew Zapart
Kazimierz Zarzycki
Jan Zaworski
Ryszard Zbrzyzny
Jacek Zdrojewski
Janusz Zemke
Ryszard Jan Zieliński
Bogumił Zych
Zbigniew Zychowicz
Mirosław Złomaniec
Jerzy Łankiewicz
Mariusz Łapiński
Ryszard Ławrynowicz
Stanisław Łopatowski
Krystian Łuczak
Aleksandra Łuszczyńska
Krystyna Łybacka
Stanisław Łyżwiński
Adam Łącki
Włodzimierz Łęcki
Janusz Ślesak
Czesław Śleziak
Władysław Żbikowski
Andrzej Żelazowski
Marian Żenkiewicz
Janusz Żmurkiewicz
Ryszard Jacek Żochowski
Marian Żołnierczyk
Offline
senat:
mazowieckie:Marianna Borawska
Wojciech Borowik
Andrzej Bratkowski
Ryszard Bugaj
Zbigniew Bujak
Barbara Błońska-Fajfrowska
Stanisław Czajczyński
Piotr Czarnecki
Krystyna Ejsmont
Leszek Gilejko
Lubomir Gliniecki
Bogdan Golik
Radzisława Gortat
Janusz Grott
Krystyna Grzęda
Hanna Gucwińska
Józef Głowa
Henryk Hajduk
Arkadiusz Horonziak
Zygmunt Jakubczyk
Marian Janicki
Zdzisława Janowska
Eugeniusz Januła
Urszula Jarosz
Izabela Jaruga-Nowacka
Tadeusz Jedynak
Waldemar Jędryka
kujawy:
Sergiusz Karpiński
Kazimierz Kik
Henryk Komar
Bożena Kotkowska
Michał Kowalczyk
Jędrzej Krakowski
Ewa Kralkowska
Krystyna Krzekotowska
Józef Kubica
Stanisław Kurpiewski
Ryszard Lacher
Wojciech Lamentowicz
Marian Piotr Lewicki
Halina Licnerska
Janusz Lisak
Grzegorz Marciniak
Piotr Marciniak
Aleksander Małachowski
Mirosław Małachowski
Marek Minda
Andrzej Miłkowski
Karol Modzelewski
Tadeusz Moszyński
Marek Mrozowski
Konrad Napierała
Tomasz Nałęcz
Stanisław Nieckarz
zachodniepomorze
Grzegorz Niski
Ryszard Nowak
Maria Nowakowska
Sławomir Nowakowski
Wanda Nowicka
Eugeniusz Noworyta
Jan Orkisz
Alfred Owoc
Piotr Pankanin
Włodzimierz Paszyński
Jacek Pawlicki
Kazimierz Pańtak
Józef Pinior
Grzegorz Pisalski
Ryszard Pojda
Marek Pol
Danuta Polak
Stanisław Rogowski
Leopold Rutowicz
Zdzisław Sadowski
Artur Siedlarek
Krystyna Helena Sienkiewicz
Czesław Skowroński
Artur Smółko
Elżbieta Solska
Andrzej Spychalski
Czesław Sterkowicz
Zbigniew Szaleniec
Zbigniew Szczypiński
Jan Sztwiertnia
Janusz Szymański
Krzysztof Wiecheć
Waldemar Witkowski
Stanisław Wiśniewski
Teresa Halina Woźniak
Jan Zaborowski
Elżbieta Zakrzewska
Krzysztof Zaręba
Wiesława Ziółkowska
Zbigniew Zysk
podlaskie
Beata Świerczyńska
Offline
NP Jurka
senat:
mazowieckie:
Małgorzata Bartyzel
Adam Biela
Mieczysław Biliński
Piotr Boroń
Bogusław Dębski
Dariusz Grabowski
Marek Grzelaczyk
Marek Jurek
Ewa Kantor
Krzysztof Kawęcki
Zdzisława Kobylińska
Dariusz Kłeczek
Jerzy Masłowski
Mieczysław Maziarz
Andrzej Mańka
Leszek Murzyn
kujawy:
Dariusz Olszewski
Walerian Piotrowski
Marian Piłka
Stanisław Rakoczy
Andrzej Romaniak
Lech Rutkowski
Mieczysław Ryba
Janusz Sanocki
Włodzimierz Skalik
Piotr Spyra
Halina Strębska
Stanisław Szyszkowski
Witold Tomczak
opole:
Ryszard Tur
Lucyna Wiśniewska
Paweł Wosicki
Hanna Wujkowska
Artur Zawisza
Offline